Jedna dusza, Krótka chwila, Niedobra krew

JEDNA DUSZA

Moje usta pasują do Twoich ust Moje dłonie pasują do Twych dłoni Moje ciało jest dopełnieniem Twego ciała  Twój uśmiech jest moim uśmiechem Smutek wywołuje mój smutek Moje serce należy do Ciebie Twe oczy są moim zwierciadłem Twe łono przyjmuje moje nasienie Uprawiamy piękny i podniosły akt Czas przestaje istnieć Liczy się tylko miłość Dwie astralne orbity stają się jednością

KRÓTKA CHWILA

Rzadko Cię spotykam. Zjawiasz się nocą. Towarzyszą  Ci gwiazdy. Jasna aura otacza Twą postać. Bez Ciebie jestem cieniem smutku. Z utęsknieniem jesteś oczekiwana. Serdeczne powitanie. Chwila rozmowy. Niepostrzeżenie mija. Nie zdążę Tobą się nacieszyć. A Ty zasypiasz. I ulatujesz w sen. Najgorzej boli rozstanie. Najdroższa, dobranoc. Czy Cie jeszcze ujrzę?

NIEDOBRA KREW

Moja krew skazona. Zanieczyszczona chemią. Nikomu nie pomoże. Nie uratuje życia. Zmieniła się w czerń. Nie chcę, by krążyła w żyłach. Muszę opuścić wszystka z organizmu. Niech wypływa wszystkimi porami. Do ścieków. Tam jest odpowiednie miejsce. Nie chcę jej w sobie. Po cichu zabija trucizną. Otępia zmysły. Niszczy serce.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Poezja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jedna dusza, Krótka chwila, Niedobra krew

  1. ~Marzena pisze:

    Gdzie można kupić Twój tomik poezji, bardzo mi się podoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>