Co się z nami stało? Nasze noce Pragnę pomóc

CO SIĘ STAŁO Z NAMI?

Byłaś bliska memu sercu Teraz jesteś mi obcą kobietą Za bardzo  oddaliliśmy się od siebie Wszystko obróciło się w pył Czas przewrócił puchar szczęścia Rozlały się nasze marzenia Uschła miłość Serce rozpacza i ogromnie się smuci Bo nic nie będzie takie jak dawniej Jak do tego dopuściliśmy? Trudno w to uwierzyć My jesteśmy winni

NASZE NOCE

Ty i ja spotykamy się nocą.  W romantycznym miejscu. To nasza fantazja. Mamy zasłonięte oczy. Delikatnie dotykamy naszych dusz. Poznajemy siebie. Jestem szarmancki. Tule Cię poezją słów. Mówimy o swych pragnieniach. Powolutku rozkwitasz w mych objęciach. Dookoła nas unosi się eteryczna aura. Oświetla nas blask szczęścia. A świadkami tego wydarzenia są gwiazdy. Naszą  nocną randkę kończymy pocałunkiem. I umawiamy się na kolejny wieczór.

PRAGNĘ POMÓC

Obserwuję tragiczną i smutną postać. Spowita mgła tajemniczości. Która egzystuje w niemym cierpieniu. Nierozumiana przez bliskich. Samotnie uwięziona  w swej wrażliwości. Serce jej wypełnia noc, strach i tęsknota. Wylewa krwawe łzy. Trwa na granicy 2 światów. Tonie w morzu sprzecznych uczuć i myśli. Chcę doznać katharsis. Utożsamiam się z Tobą. Rozumiem i bardzo  współczuje.  Zasługujesz na lepszy wymiar percepcji i emocji. Koniecznie potrzebujesz pomocy, ale żeby Ci nie zaszkodzić. Niezbędne jest stopniowe wyciągniecie Cię na powierzchnie światła. Wierzę, ze się uda.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Poezja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Co się z nami stało? Nasze noce Pragnę pomóc

  1. ~Martusia pisze:

    To piękne, w jaki sposób opisujesz uczucia. Jestem zachwycona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>